Seznam významných trofejí zvěře ulovené v roce 2019 na okrese Svitavy, hodnocených na chovatelské přehlídce 8.3.2020 v Boršově u Mor. Třebové

                                                             raritní trofeje         foto

Srnce obecného         foto

Číslo trofeje Jméno lovceKrajOkres Honitba Datum ulovení Hmotnost (Kg) Odhad stáříBody celkemMedailePoznámka
6 Bednár PetrPASY Oldříš-Borová 24.9.2019 17 5126,6II     -
2 Prokop PavelPASY Morašice 10.8.2019 14 4125,0II     -
3 Pávek DanielPASY Jevíčko 15.8.2019 15 5114,4III     -
7 Heger JanPASY Bystré 11.8.2019 15 4110,5III     -
8 Trávníček JiříPASY Morašice - 0 0110,2III     úhyn
4 Hlaváč MilanPASY Jaroměřice 24.6.2019 17 5104,40     -
1 Jasan MilanPASY Janov 26.6.2019 17 8104,00     -
9 Pvel T. PASY Švábenice - - 5103,00     úhyn
5 KobelkaPASY Jaroměřice 8.7.2019 11 3101,00     -

Siky japonského         foto

Číslo trofeje Jméno lovceKrajOkres Honitba Datum ulovení Hmotnost (Kg) Odhad stáříBody celkemMedailePoznámka
9 Šmída PetrPASY Rozstání 16.10.2019 50 -243,60II    
3 Mairhofer AloisPASY Šesterák LČR 10.11.2019 47 -242,40II    
8 Vejmola M.PASY Hartínkov LČR 11.10.2019 45 -240,40II    
5 Vyroubal JiříPASY Městečko Trnávka - Lázy 23.11.2019 47 -235,70III    
4 Karas AntonínPASY Březinky LČR 17.10.2019 45 -234,30III    
7 Strašil JaroslavPASY Šubířov LČR 4.10.2019 50 -231,80III    
1 Vissek J.PASY Hartínkov LČR 4.12.2019 35 -230,30III    
10 úhynPASY Bezděčí Unerázka 2019 - -225,40III    
6 Zikmund PetrPASY Hušák LČR 26.10.2019 55 -222,80III    
2 Štefek Miroslav ml.PASY Pěčíkov-Vrahová Lhora 2.12.2019 30 -220,60III    

Daňka evropského         foto

Číslo trofeje Jméno lovceKrajOkres Honitba Datum ulovení Hmotnost (Kg) Odhad stáříBody celkemMedailePoznámka
7 Pařil IvošPASYPředměstí-Svojanov 13.11.2019 66 9193,82I    
4 Heger JanPASYTrpín Hartmanice 20.10.2019 90 7192,07I    
6 Miroslav S.PASYRohozná 24.10.2019 70 7186,09I    
11 Prudil TomášPASYChrastavec 22.10.2019 64 8184,12I    
9 Dvořák Jaroslav, IngPASYobora Dětřichov 26.10.2019 66 8183,08I    
10 Jurníček MichalPASYobora Dětřichov 28.12.2019 63 10182,65I    
16 Fisher B.PASYChrastavec 31.10.2019 57 7182,59I    
8 Charous ZbyněkPASYBělá nad Svitavou 19.10.2019 75 8182,46I    
3 Miroslav F.PASYTrstěnice 3.11.2019 56 6180,19I    
13 Šustr VítězslavPASYChrastavec 19.10.2019 70 7176,79II    
12 Petrů RadekPASYChrastavec 3.10.2019 70 7175,91II    
15 Fila R.PASYVítějeves Bohuňov 6.10.2019 81 7173,50II    
14 Ždánský AlešPASYChrastavec 23.10.2019 63 9172,12II    
17 Petrů RadekPASYChrastavec 27.10.2019 63 6169,19III    
5 Pařil IvošPASYPředměstí Svojanov 23.10.2019 63 7166,81III    
2 Krejsta FrantičekPASYChrastavec 6.10.2019 58 5162,58III    
1 Vápeník B.PASYPomezí 18.9.2019 75 6161,35III    

Muflonů         foto

Číslo trofeje Jméno lovceKrajOkres Honitba Datum ulovení Hmotnost (Kg) Odhad stáříBody celkemMedailePoznámka
14 Friedel BedřichPASYBezděčí Unerázka 11.11.2019 22 5207,50I    
9 Mazanec EduardPASYPohledy 1.12.2019 25 6207,05I    
3 Friedel Jaroslav ml.PASYBezděčí Unerázka 30.9.2019 33 5204,77II    
8 Nováík LeošPASYBřezinky LČR 22.10.2019 28 4200,35II    
5 Víssek J.PASYHartínkov LČR 8.12.2019 30 5199,25II    
10 Fiebauer PetrPASYZálesí 6.11.2219 30 4196,30II    
2 Lumeer AndreasPASYŠubířov 16.11.2019 0 4193,40III    
7 Bezdíček OndřejPASYBřezinky LČR 20.10.2019 26 6193,35III    
1 Sonnweber HelmutPASYŠubířov LČR 5.11.2019 0 3192,70III    
6 Vejmola M.PASYHartínkov LČR 24.10.20198 40 5192,40III    
11 Šilhavý LubošPASYZálesí 9.10.2019 28 5190,60III    
13 Dvořák RomanPASYBezděčí Unerázka 25.1.2020 25 5187,95III    
4 Fréhar PetrPASYBezděčí Unerázka 9.11.219 20 4187,50III    
12 Kyselý JiříPASYPěčíkov Vranová Lhota 23.11.2019 26 3187,20III    


Kňourů

Číslo trofeje Jméno lovceKrajOkres Honitba Datum ulovení Hmotnost (Kg) Odhad stáříBody celkemMedailePoznámka
2 Vykydal JiříPASYMěstečko Trnávka-Lázy 21.12.2019 - -118,70II    
3 MlynářPASYKvětná - - -111,80III    
1 úhynPASYMěstečko Trnávka-Lázy 24.8.22119 - -110,07III  úhyn  

Lišek

Číslo trofeje Jméno lovceKrajOkres Honitba Datum ulovení Hmotnost (Kg) Odhad stáříBody celkemMedailePoznámka
1 Hynek JaroslavPASYMS Makov 2.11.2019 --24,86II    
5 Frank MilanPASYMS Hradec nad nSvitavpu 23.5.2019 - -24,72II    
11 Mlejnek JaroslavPASYMS Česká Hranice 10.10.2019 - -24,58II    
4 Frank MilanPASYMS Hradec nad Svitavou 26.10.2019 - -24,53II    
10 Šimúnek JanPASYMS Opatovec 30.11.2019 - -24,70II    
8 Laštůvka Karel, MUDrPASYMS Trpín 16.10.2019- - -24,46III    
7 Michal S.PASYMS Švábenice 6.11.2019 - -24,37III    
9 Pavel R.PASYMS Rohozná - - -24,32III    
2 Laštůvka Karel, MUDrPASYMS Trpín 16.10.2019- - -04,28III    
10 Frank MilanPASYMS Hradec nad Svitavou 9.8.2019 - -24,23III    
6 Dvořák JiříPASYMS Švábenice 4.12.2019 - -24,04III    

Jezevců

Číslo trofeje Jméno lovceKrajOkres Honitba Datum ulovení Hmotnost (Kg) Odhad stáříBody celkemMedailePoznámka
1 Gerišer JanPASYMS Radiměř 2.11.2019 - -23,36I    
3 Crhák MichalPASYMS Hradisko 29.9.2019 - -23,00I    

Vyhodnocení chovatelské překlídky:   vyhodnocení
Program pro děti při CHP:    popis